Ne maradj le semmiről! Iratkozz fel értesítéseinkre!

Bővülő csapatunkba keresünk önálló munkavégzésre alkalmas, ügyfélcentrikus munkatársat, aki jártas különböző biztosítási termékek adminisztrációjában.

Jelentkezési határidő: 2013.09.19.

Ügyfélszolgálati manager álláslehetőség!

Munkavégzés helye: Győr

Feladatok:
új ügyfelek teljes körű kiszolgálása
ajánlatok előkészítése, kidolgozása,
szerződések fenntartása
aktív közreműködés a termékek értékesítésében és megújításábanrendszeres
kapcsolattartás a partnerekkel
Szakmai elvárások:
középfokú szakmai végzettség
középfokú angol nyelv
2-5 év közötti biztosítói munka tapasztalat
felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
Személyiségbeli elvárások:
igényes üzleti megjelenés
eredmény-, és minőségorientáltság
Amit kínálunk:
modern vonzó, innovatív szervezeti kultúra
versenyképes jövedelem
piacvezető termékek

Ha jelentkezni szeretne az állásra, akkor kérjük jelentkezzen be, vagy ha még nem regisztrált, akkor regisztráljon portálunkra.