Ne maradj le semmiről! Iratkozz fel értesítéseinkre!

Állás - területi képviselő

Jelentkezési határidő: 2017.07.15.

Területi képviselő állás

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Bács-Kiskun megye és Budapest/Pest megye

TERÜLETI KÉPVISELŐKET

keresünk építőiparos ágazatunkba,
Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Bács-Kiskun megye és Budapest/Pest megye területére.

A LEENDŐ MUNKATÁRS FELADATAI LESZNEK:

Szerszámok, rezsianyagok direktértékesítése meghatározott túraterv alapján

Meglévő ügyfélkör fenntartása és fejlesztése

Új ügyfelek felkutatása

Heti, havi elszámolások, tervek készítése

A JELÖLTTEL SZEMBEN TÁMASZTOTT ELVÁRÁSOK:

Építőipar területen szerzett gyakorlat, szakmai- és áruismeret

Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő képesség

Ügyfélközpontú gondolkodásmód

Felhasználói szintű számítógépes ismeret

B kategóriás jogosítvány

Utazási hajlandóság

Az építőiparos kapcsolatrendszert és az értékesítési képviselői gyakorlatot előnyként értékeljük.

Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Bács-Kiskun megye vagy Budapest/Pest megye területén található lakhely a pozíció betöltésénél előny!

Építőiparos ügyfelek elsősorban magas- és mélyépítők, kőműves és burkoló szakemberek, útépítő cégek, stb.

AMIT NYÚJTUNK:

Intenzív betanulás

Főállású munkaviszony

Multinacionális munkakörnyezet

Alapbér és teljesítményarányos jövedelem

Értékesítési tréning, szakmai fejlődési lehetőség

Szolgálati személygépkocsi privát használatra is

Tel.: 1/347-1033

Jelentkezni a Profession.hu oldalon keresztül lehet.

Ha jelentkezni szeretne az állásra, akkor kérjük jelentkezzen be, vagy ha még nem regisztrált, akkor regisztráljon portálunkra.

címkék: Bútorok, DIY, Festés