Ne maradj le semmiről! Iratkozz fel értesítéseinkre!

Szállodai recepciós

Jelentkezési határidő: 2018.10.12.

Munkavégzés helye: Budapest, 1106 Pilisi utca 7.

A hét egyik munkanapja hétvégi napra kell, hogy essen!

Pályakezdők is jelentkezhetnek.

A lakhatás a recepció épületében egy újszerű, fürdőszobás kis minigarzonban biztosított.

Hosszú távú munka, de minimum másfél éves elköteleződést kérünk a munkavállaló részéről.

Munkavégzés helye:
Budapest, Örs vezér tere közelében

Munkakezdés:
2018. október közepe

Heti munkarend:
2 munkanap, 2 szabadnap, 1 munkanap, 2 szabadnap

Fizetés:
Versenyképes, a nyári hónapokban kiemelkedően magas munkabér.
Napi fix + jutalékok, jattok
Október-március: napi fix: nettó 20.000 Ft
Április-szeptember: napi fix: nettó 15.000 Ft

A napi fix munkabér turistaszezonban (április-szeptember) gyakran jelentősen megemelkedik, (sokszor a kétszeresére, vagy azt is meghaladó összegre) köszönhetően a jutalékos szolgáltatások értékesítésének.

Fizetés ütemezése: havonta egyszer.
A jutalék, jatt kifizetésének a feltétele a felmondási idő korrekt kitöltése!

Munkakör: Recepciós és gondnoki feladatok ellátása
Bejövő hívások fogadása
Foglalási nyilvántartás vezetése
A foglalások maximalizálása
Külföldi vendégek udvarias fogadása és információkkal történő ellátása
Lakókocsis, sátras vendégek helyének a megmutatása
Vendégek problémáinak megoldásában segítségnyújtás
A vendégpanaszok lehetőség szerinti megoldása, vagy továbbítása
Kapcsolattartás a takarító és kerti személyzettel
Pénzkezelés
Számlázás
Tulajdonos munkájának a segítése
Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Ideális lehet olyan főállású munkavállalónak, aki heti 3 munkanapot intenzíven szeretne dolgozni, viszont heti 4 napra szeretné elfelejteni a munkahelyet, vagy olyan levelezős tagozaton tanuló diáknak, akinek fő megélhetési munkára is és szabadidőre is szüksége van.

A munka nem egész nap a pult mögött üldögélő munka, hanem sok mozgással (vendégek helyének, szobájának a megmutatásával) jár, turistaszezonban pörgős.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

Minimum 2 idegennyelv, amely közül az egyik: Angol nyelv magabiztos, folyékony ismerete
Vendégközpontúság
Nagyon kedves, előzékeny, mosolygós, nyugodt személyiség
Felelősségteljes, becsületes, megbízható, rugalmas hozzáállás
Tiszta, ápolt megjelenés
Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
Erkölcsi bizonyítvány

Ha volt korábbi munkahely, akkor referencia a korábbi munkáltatótól.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

Olasz, német, francia, spanyol, szláv, egyéb nyelvek ismerete.

Tapasztalat, gyakorlat nem szükséges, mi mindenre betanítjuk.

Jelentkezni a Profession.hu oldalon keresztül lehet!

Ha jelentkezni szeretne az állásra, akkor kérjük jelentkezzen be, vagy ha még nem regisztrált, akkor regisztráljon portálunkra.

címkék: Nyaralás, hotelek, Utazás