Ne maradj le semmiről! Iratkozz fel értesítéseinkre!

Szakács állás

Jelentkezési határidő: 2018.10.12.

Szakács állás - Nagy Faloda Kft.

Munkavégzés helye: Budapest V kerület Kígyó utca 4

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

Ételek készitése tálalása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

Magyaros étteremben eltöltött gyakorlat szakirányú végzettség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

Legyél megbizható munkádra igényes jó csapat játékos terhelést tűrő szeress főzni és kreatív

AMIT KÍNÁLUNK:

Jól felszerelt konyha szakmailag jó csapat hosszútávú munka bérezésed napi fix + forgalom utáni jutalék megbizható munkáért kiemelt bér

HAVI NETTÓ FIZETÉSI KERET:

350 000 HUF

Jelentkezni a Profession.hu oldalon keresztül lehet!

Ha jelentkezni szeretne az állásra, akkor kérjük jelentkezzen be, vagy ha még nem regisztrált, akkor regisztráljon portálunkra.

címkék: DIY, Háztartás, Konyha