Ne maradj le semmiről! Iratkozz fel értesítéseinkre!

Recepciós, irodavezető Állás

Jelentkezési határidő: 2017.11.10.

Recepciós / Irodavezető

Munkavégzés helye: 2142 Nagytarcsa, Tavasz utca 2. (M0 körgyűrű 58-as kijárat)

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

cég működésével kapcsolatos ügyintézés

számlázás, pénztár

számviteli bizonylatok könyvelésre történő előkészítése, átadása

munkaügyi dokumentumok naprakészen tartása és adatszolgáltatás bérszámfejtéshez

szállítmányozással kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése

általános adminisztrációs feladatok ellátása

bejövő és kimenő telefonhívások, e-mailek kezelése

dokumentumkezelés, rendszerezése, irattárazás, postázás, iktatással kapcsolatos adminisztráció, levelek kezelése

irodával kapcsolatos összes eszköz, irodaszer beszerzése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

minimum középfokú végzettség

önálló munkavégzésre való képesség, megbízhatóság

jó kommunikációs készség

MS Office ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:

Versenyképes jövedelem, évvégi bónusz

Modern környezet, fiatalos légkör

Munkábajárás költségtámogatás

Havi nettó fizetési keret: 200 000 HUF

Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér

Jelentkezni a Profession.hu oldalon keresztül!

Ha jelentkezni szeretne az állásra, akkor kérjük jelentkezzen be, vagy ha még nem regisztrált, akkor regisztráljon portálunkra.

címkék: DIY, Kert, Kiegészítők, Lakásfelújítás