Ne maradj le semmiről! Iratkozz fel értesítéseinkre!

Lakberendező állás

Jelentkezési határidő: 2017.05.25.

Lakberendező

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

munkakörbe, agilis, kommunikatív, diplomás, belsőépítészeti, lakberendezési és tervezési szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat.

FELADATOK/ELVÁRÁSOK :

Archicad, Photoshop és egyéb 3D tervezői programokkal történő enteriőr tervezés, lakberendezés, kereskedelmi értékesítés, ügyfelekkel való kapcsolattartás, bútortervezés, szabad kézi rajz készítése, projekt manager

AMIT NYÚJTUNK:

magas fokú kreatív szabadság;

kellemes munkakörnyezet;

versenyképes jövedelem;

folyamatos szakmai kihívások, fejlődési lehetőség;

hosszú távú, stabil munkalehetőség;

dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet.

JUTTATÁSOK:

fix fizetés, plusz teljesítményarányos jutalék,mobiltelefon

A profession.hu oldalon keresztül juttathatja el pályázatát a cég számára.

Ha jelentkezni szeretne az állásra, akkor kérjük jelentkezzen be, vagy ha még nem regisztrált, akkor regisztráljon portálunkra.

címkék: DIY, Lakberendezési ötletek, Lakberendezési trendek