Ne maradj le semmiről! Iratkozz fel értesítéseinkre!

Kertész állás

Jelentkezési határidő: 2018.06.12.

Kertész

Munkavégzés helye: Budapest, 1037 Tarhos utca 61.

Kertész

Pozíció leírás:
Házikertek, díszkertek gondozása, építése.

Feladatok:
• Heti rendszerességgel, házikertek gondozása, gyep nyírása, permetezés, sövényvágás, járófelületek takarítása
• Ford Tranzit kisteherautó vezetése
• Kertépítés során földmunka, ültetés, gyepszőnyegezés, öntöző telepítés

Elvárások:
• minimum alapfokú iskolai végzettség
• megbízhatóság, önállóság
• jó fizikum

Előny:
• középfokú szakképesítés
• hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

-csapatmunka, versenyképes folyamatos jövedelem,

-220.000 Huf fizetés

Jelentkezni a Profession.hu oldalon lehet!

Ha jelentkezni szeretne az állásra, akkor kérjük jelentkezzen be, vagy ha még nem regisztrált, akkor regisztráljon portálunkra.

címkék: Kert, Növények, Természet