Ne maradj le semmiről! Iratkozz fel értesítéseinkre!

Munkatársat keresünk kertépítő, kertfenntartó munkakörbe!

Jelentkezési határidő: 2014.06.27.

Kertépítő, kertfenntartó állás

Munkavégzés helye: Budapest és környéket

Feladatok:

  • a kerttervező mérnök által elkészített kertterv alapján a virágágyak, bokor- és faültetvények, utak, lépcsők, medencék és egyéb építmények helyének kijelölése
  • a megtervezett létesítmények helyének előkészítése
  • a kerti berendezések elhelyezése
  • a parkban lévő építmények és kerti berendezések karbantartása és javítása
  • a növények kiültetése, ápolása, öntözése, metszése, fűnyírás

Elvárások:

  • minimum alapfokú iskolai végzettség
  • jó fizikum
  • középfokú vagy felsőfokú szakképesítés vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló dísznövényismeret

Ha jelentkezni szeretne az állásra, akkor kérjük jelentkezzen be, vagy ha még nem regisztrált, akkor regisztráljon portálunkra.