Ne maradj le semmiről! Iratkozz fel értesítéseinkre!

Építésvezető állás

Jelentkezési határidő: 2018.04.30.

Építésvezető

Munkavégzés helye: Gödöllő

Feladatok:

Magasépítési Generál kivitelezési feladatok munkahelyi vezetése

Vállalkozási szerződések teljesülésének koordinálása és kontrollálása, különös tekintettel a műszaki tartalomra, gazdaságosságra, határidőre, minőségre, valamint a beszállítói és alvállalkozói követelményekre

Kivitelezéshez kapcsolódó engedélyeztetések és egyéb, szerződésben vállalt feltételek biztosítása

Építtetői oldallal történő kapcsolattartás

Költségszámítások és árkalkulációk készítése kiviteli tervek alapján

Alvállalkozói pályáztatások lebonyolítása

Szerződéskötés előkészítése

Pótmunka elszámolások végrehajtása

Utókalkulációk készítése

Elvárások:

Felsőfokú építész vagy építőmérnöki (szerkezetépítő szakirány) végzettség

FMV A jogosultság magasépítési területen

Magasépítési nagyprojektek kivitelezésében gyakorlat

Min. 3 év generál építésvezetői gyakorlat

Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Angol vagy német középfokú nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Megbízható, precíz munkavégzés

Kiváló problémamegoldó és elemző képesség

Egyéb információ az állásról:

Munkavégzés helye: Munkaterület: Gödöllő, Telephely: Hatvan

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el részletes, magyar nyelvű önéletrajzát a profession.hu oldalon keresztül.

Ha jelentkezni szeretne az állásra, akkor kérjük jelentkezzen be, vagy ha még nem regisztrált, akkor regisztráljon portálunkra.

címkék: DIY, Épületek, Lakásfelújítás