Ne maradj le semmiről! Iratkozz fel értesítéseinkre!

Társasházkezelő állás

Jelentkezési határidő: 2018.06.04.

Munkavégzés helye: Budapest

• Építőiparral,bérlemény üzemeltetéssel és társasházkezeléssel foglalkozó cég - jogelődje mintegy fél évszázados gyakorlatának birtokában is -, 1992-óta vállalkozásban látja el társasházi épületek közös képviseletét és a társasházkezelő tevékenységet a társasházi közgyűlés döntése és a társasházakkal kötött szerződéses jogviszony alapján. Közös képviselői feladatainkat a jogszabályok, az alapító okirat és a szervezeti működési szabályzat rendelkezéseinek megfelelően végezzük.
Az épületek között vannak régi építésű, teljesen felújított és új építésű társasházak is.
Teljes körű szolgáltatást vállalunk a társasház működésének fenntartása érdekében
• Az épület üzemeltetéséhez szükséges költségtervezés, nyilvántartás, könyvelés, TB és adó ügyintézés, közös költség előirányzat beszedés, a számviteli szabályok szerinti könyvvezetés és elszámolás,
• Tervezés, lebonyolítás, elszámolás az üzemeltetés, karbantartási és felújítási munkák területén.
• Társasházkezelés, ingatlan kezelés, pályázatok előkészítése, kerületi-, fővárosi és állami támogatásokra.

Társasházkezelő

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

- Működési és tervezet költségvetés készítése

- Pénzügyi beszámolók készítése

- Társasházi működés koordinálása

- Napi szintű kapcsolattartás partnereinkkel

- Pályázatok adminisztratív támogatása

- Társasházi közgyűlések levezetése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

- Felsőfokú végzettség

- 1-3 éves szakmai tapsztalat előny

- Pályakzedők esetén cégünk szakmai betanítást és fejlődési lehetőséget biztosít

- Energikus személyiség

- Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képesség

- Képesség az önálló munkavégzésre és a csapatmunkára egyaránt

- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (World, Excel)

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

Társasházkezelői OKJ-s végzettség

Angol nyelvtudás

B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

Versenyképes jövedelem

Fejlődési lehetőség

Utazási költségtérítés

Nyelvtanulás támogatása

Belvárosi munkavégzés

HAVI NETTÓ FIZETÉSI KERET:

220 000 - 230 000HUF

EGYÉB JUTTATÁSOK:

mobiltelefon,cafeteria,nyelvtanulás támogatása

Ha jelentkezni szeretne az állásra, akkor kérjük jelentkezzen be, vagy ha még nem regisztrált, akkor regisztráljon portálunkra.

címkék: Építészet, Épületek