Ne maradj le semmiről! Iratkozz fel értesítéseinkre!

Housekeeping supervisor - takarító állás

Jelentkezési határidő: 2017.11.07.

Housekeeping supervisor állás

Munkavégzés helye: Budapest, Király utca

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

* Szobák tisztaságának ellenőrzése a takarítások után, szobák átvétele
* Munkalapok megírása, munkafolyamatok megszervezése
* Vegyszerek feltöltése, textilek kezelése
* Felsőbb utasítások végrehajtatása
* Kapcsolattartás az apartmanszálloda részlegeivel, szoros együttműködésben a karbantartó részleggel

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

* Housekeeping területen megszerzett 3-5 éves, gondnoknői tapasztalat
* Önálló gondolkodás és munkavégzés
* Kiváló szervezőkésség
* Célratörő, kitartó személyiség

AMIT KÍNÁLUNK:

* Versenyképes fizetés, nettó 190.000 Forint
* Hosszútávú munkalehetőség

Jelentkezni a Profession.hu oldalon keresztül lehet!

Ha jelentkezni szeretne az állásra, akkor kérjük jelentkezzen be, vagy ha még nem regisztrált, akkor regisztráljon portálunkra.

címkék: DIY, Fürdőszoba, Háztartás, Konyha